Platy, které mimo jiné získáte
Student Akademie - 150 Yenů-měsíčně
Genin - 250 Yenů-měsíčně
Chunnin - 580 Yenů-měsíčně
Jounnin - 900 Yenů-měsíčně
ANBU - 1200 Yenů-měsíčně
Medic ninja - 1300 Yenů-měsíčně
Třída S - 1300 Yenů-měsíčně
Nukeninové(ztracený ninja) - 1200 Yenů-měsíčně
Dešifrovací tým - 1300 Yenů-měsíčně

Nezapomeňte, že je tu ta temná strana, a to Akatsuki.
Můžete si napsat o doplnění schopností u jedné dovednosti
(které budete plně ovládat třeba Kekkei Genkai)

Plat za zapomenuté měsíce všem rozdán :)

Jinchurriki:
Shukaku - jednoocasý - Ryuu Sabaku
Nibi - dvouocasý - Judai Tsukura
Sanbi - tříocasý - Kenji Saito
Yonbi - čtyřocasý - GredoX Namikaze
Gobi - pětiocasý - Kaito Takahashi
Rokubi - šestiocasý - Keiko Yamanaka
Schichibi - sedmiocasý - Shin Yunta
Hachibi - osmiocasý - Kaneki Uchiha
Kyuubi - devítiocasý - Machiko Pakura Wagaki


ZKOUŠKY | MISE | ÚROVNĚ | PSANÍ C A D MISÍ

| HISTORIE KLANŮ |Sedm legendárních šermířů|EVENT

Kiruku klan

31. prosince 2014 v 16:14 | Machiko(adminka)
Klan Kiruku nastoupil na post nejsilnějšího klanu poté co klan Kurai se začal považovat za pouhou legendu. Na tomto postu byl poměrně dlouhou dobu. Jméno jeho zakladatele bylo Ellen Kirun z čehož poté vzniklo Kiruku. Když byl Ellen mladý klan Kurai už začínal pomalu, ale jistě upadat do nevědomí. Jeho rodiče umřeli hned co se narodil ze záhadných důvodů... Je spoustu spekulací jedna z nich je taková, že matka zemřela při porodu a otec se poté zabil nebo, že otce neměl a matka nechtěla být terčem posměchu a tak se po porodu sama zabila. Lidé takovýmto báchorkám slepě věřili. Pravda byla však naprosto jinde. Když byla Ellenova matka těhotná lékař jí oznámil, že její dítě porod nepřežije a bylo by lepší kdyby se o něj postaralo hned. Tím samozřejmě myslel potrat. Když to matka slyšela nemohla takovou zprávu přijmout a prosila lékaře aby něco udělal. Jak už lékař řekl nedalo se nic dělat a matka i otec přestávali doufat v zázrak. Pár dní před tím než měla potratit přišel do jejich vesnice zvláštní člověk. Říkal něco v tom smyslu, že je prorok. Lidé ho považovali za blázna a odháněli ho od svých dveří. Po pár hodinách bloudění došel ke dveřím Ellenových rodičů. Ti ho pustili dál. 'Prorok' se dlouze díval na Ellenovu matku a poté řekl:" Myslím, že víte jak na tom to dítě je". Oba rodiče přikývli. Matka měla na krajíčku už jen to pomyšlení ji ničilo. Prorok začal zničeho nic vyprávět o tom, že se svět blíží k záhubě a, že démoni zničí svět. Pak řekl to co oba překvapilo:"Dokážu to dítě zachránit, ale vy dva odejdete do čistého světa a to dítě bude poznamenané po celý svůj život. " Matka ihned bez dlouhého přemýšlení souhlasila. Otec trochu váhal, ale když pohlédl do šťastných očí své manželky nedokázal říct ne. Poté nastaly dlouhé přípravy na rituál. Když bylo vše potřebné hotové prorok zavedl oba rodiče do připraveného kruhu a začal skládat pečetě. Když bylo hotovo kruh se rozzářil bíle a otec a matka se rozzářili také. Postupně se začali rozpadat až do té doby než na zemi nezůstal jen bílý popel ve kterém leželo malé dítě. Nad ním zářila bílá záře ve tvaru dvou osob. Jedna z 'osob' pohladila dítě po tváři a pak se obě rozplynuly. Prorok vstoupil do kruhu a vzal dítě do náruče. Odnesl ho do nejbližšího sirotčince a sestrám které si pro dítě přišly řekl jen:" Jmenuje se Ellen Kirun". A odešel.
Roky plynuly a Ellen vyrostl do hocha který byl mladý na to aby pil saké, ale dost starý na to aby začal trénovat. Učitelé nedokázali přijít na to jaké má kekkei genkai. A proto zavolali medika aby zjistil jestli má vůbec chakru. To co zjistili překvapilo celou vesnici. Chlapec neměl klasickou modrou chakru jeho chakra měla bílou barvu. Poměrně hodně lidí to vyděsilo a považovalo Ellena za hrozbu, ale pak tu byli i tací kteří chtěli tuto nově objevenou pro ně zbraň využít. A tak na na něm zkoušeli všeljaké pokusy aby jistili jak se dá taková chakra ovládat. Když bylo Ellenovi 18 let už nedokázal snášet to jak ho všichni brali pouze jen jako nějakou věc a tak když byla možnost utekl daleko od své rodné vesnice. Sám poté zkoušel přijít na to jak využít svou chakru a přišel na to. Vše pečlivě zapisoval do svitků které střežil jako oko v hlavě. Na svých cestách potkával nové lidi a vymýšlel nové techniky. Na okraji hranic narazil na jinchurikiho, kterého vyzval na souboj aby zjistil jak je silný. Když vypustil démona ven ze svého těla využil svých poznatků o svém kekkei genkai a démona se mu podařilo zapečetit zpět. Po několika letech založil vlastní klan a jeho děti měli stejnou barvu očí a vlasů jako on bílou. To bylo nejspíš to poznamenání o jakém mluvil prorok. Klan Kiruku se pomalu rozrůstal a po sestupu klanu Kurai se dostal na pomyslný vrchol. Jeho členové byli velmi vážení v bojích a jejich techniky pomáhali zraněným i v těžších úkolech jako je pečetění démonů. V mnoha válkách však byli jedním z největších cílů nepřátel. Proto stáří členů tohoto klanu nebylo moc let a to bylo příčinou, že se klan začal velmi rychle opět zmenšovat až nakonec zbylo pár rodin s tímto kekkei genkai. Mnoho lidí chtělo z tohoto klanu utéct, ale kvůli barvě jejich vlasů a očí je hned nepřátelé odhalili a zabili. Někteří přežili a jejich potomky můžeme najít i dnes. Například- Darui, Omoi, Suigetsu, Hidan nebo také Jiraiya. Nikdo z nich však kekkei genaki nedokáže ovládat. Po tolik generací už v nich zůstala jen troch tohoto kekkei genkai. Ve čtvrté velké válce ninjů byl celý klan téměř zničen. Zůstalo jen pár posledních rodin, ale i ty byly o pár let později také zničeny. Je však možné že přežilo pár jedinců. Jako například Mia Kiruku, která je nejspíš jedna z posledních.Kekkei genkai klanu Kiruku
Naprosté ovládání chakry. Uživatel tohoto kekkei genkai dokáže ovládat každou část své chakry.
Na techniky které nejsou od tohoto kekkei genkai ( živly....) se používá pouze jedna polovina chakry takzvaná Atarashī, která se dokáže obnovovat. Jako každá jiná chakra.
Druhá polovina chakry je takzvaná Onaji, která se používá pouze na techniky z kekkei genkai klanu Kiruku. Tato chakra se neobnovuje. Pokud se použije například na Chikara teishi no jutsu (Stopnutí chakry) pouze vloží část této chakry do protivníka a po ukončení techniky se vrátí zpět k majiteli.
Pokrevní linie- Členové pokrevní linie byli váženými členy klanu, ale nějak zvlášť je neuctívali. Pokrevní linie měla větší zásobu chakry Onaji díky čemuž byli v boji silnější. Důvodem většího množství cakry byl ten, že členové pokrevní linie byli přímými potomky zakladatele klanu. Za členy byli považování pouze prvorození. Členem pokrevní linie je Mia Kiruku.
Duch klanu Kiruku- Za vznikem tohoto kekkei genkai bylo vložení Bílého ducha do těla nenarozeného dítěte. Díky tomu vzniklo nové kekkei genkai, které bylo potom už pouze dědičné. Nebyl jiný způsob ho získat jelikož duch byl ztracen. Teda aspoň se to myslelo. Říkávalo se, že duch klanu Kiruku je zapečetěný v jednom ze svitků, ale Mlžná vesnice takový svitek nikdy nenašla. Pokud se duch spojil s ninjou s jiným kekkei genkai mohl mu dát také kekkei genkai klanu Kiruku, ale pokud se spojil s člověkem, který už toto kekkei gekai má mohla se s ním dotyčná osoba spojit a bojovat s využitím jeho síly. Byly dva stupně v čemž byl ten třetí nejobávanější. (každým stupněm mu bylo přidáváno větší procento síly)
Před přihlášením do tohoto klanu- Přečtěte si tyto profily Mia Kiruku a poté pošlete váš profil Mie na mail.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama