Platy, které mimo jiné získáte
Student Akademie - 150 Yenů-měsíčně
Genin - 250 Yenů-měsíčně
Chunnin - 580 Yenů-měsíčně
Jounnin - 900 Yenů-měsíčně
ANBU - 1200 Yenů-měsíčně
Medic ninja - 1300 Yenů-měsíčně
Třída S - 1300 Yenů-měsíčně
Nukeninové(ztracený ninja) - 1200 Yenů-měsíčně
Dešifrovací tým - 1300 Yenů-měsíčně

Nezapomeňte, že je tu ta temná strana, a to Akatsuki.
Můžete si napsat o doplnění schopností u jedné dovednosti
(které budete plně ovládat třeba Kekkei Genkai)

Plat za zapomenuté měsíce všem rozdán :)

Jinchurriki:
Shukaku - jednoocasý - Ryuu Sabaku
Nibi - dvouocasý - Judai Tsukura
Sanbi - tříocasý - Kenji Saito
Yonbi - čtyřocasý - GredoX Namikaze
Gobi - pětiocasý - Kaito Takahashi
Rokubi - šestiocasý - Keiko Yamanaka
Schichibi - sedmiocasý - Shin Yunta
Hachibi - osmiocasý - Kaneki Uchiha
Kyuubi - devítiocasý - Machiko Pakura Wagaki


ZKOUŠKY | MISE | ÚROVNĚ | PSANÍ C A D MISÍ

| HISTORIE KLANŮ |Sedm legendárních šermířů|EVENT

Leden 2015

Klan Hoozuki

27. ledna 2015 v 14:15 | Machiko(adminka)
Hoozuki (鬼灯一族, Hōzuki Ichizoku) Je skupina ninjů která se usadila na území Kiri dlouho předtím než Kirigakure vůbec existovala. Je to jedna z nejstarších rodin a zároveň jeden z nejznámějších klanů vůbec. Členové tohoto klanu mají schopnots proměnit svá těla do kapalné formy a zase zpět.
Jak už bylo zmíněno klan Hoozuki dokázal přežít a zajistit si pro sebe jméno už po několik stovek let. Vzešli z něj jména obávaná i vážená, známá i tajná. V klanu se také objevují lidé s nadáním pro Kenjutsu díky jejich historii, však z klanu také vzešel nejeden legendární šermíř. Také se v klanu můžeme setkat s unikátními technikami a pokud by jste chtěli najít klan který je "světovou třídou" v Suitonu, jste na správném místě.
Vše začalo v době kdy lidé objevili jak se vlastně vyrábí ocel, po tomto "velkém třesku" v této oblasti se začali vyrábět meče užší, pevnější, lehčí. Tak vznikla Katana. Meč lehčí a pevnější než cokoliv předním nebo po něm. S takovouto inovací se stalo umění zabíjet mnohem sofistikovanější, v rámci mezí. Tak vznikli Samuraiové. Velcí rivalové ninjů ,kteří se zaměřovali na tiché způsoby zabíjení, byli Samuraiové precižnější a s pravým srdcem bojovníka. Ale co že to má společného s klanem Hoozuki? V době kdy samuraiové zavrhovali ninji a ninjové pohrdali samuraii byl muž a zakladatel klanu Hoozuki, Nigini Hoozuki, který dokázal tyto věci skloubit. Samuraiové měli s válki s Ninji několik kořistí. Zapovězených technik a zapačetěných svitků. Nebyli blázni aby je spalovali ale jejich "bushido" jim nedovolovalo se je naučit. Nigini přemýšlel jinak. Věděl že povolení se mu z řad jeho druhů nedostane tak jednoho dne za temné noci se vkradl do zapovězené místnosti a ukradl nespočet svitků. Mezi nimi i Hijitsu které uživateli umožnilo proměnit své tělo ve vodu. Spolu s jeho věrnými poté utekl a ukryl se na ostrovech daleko od Samuraiů. Tak vznikl klan Hoozuki. Duše Samuraie se schopnostmi Ninji.

Po mnoho let se Hoozukiové živili jako bojovníci cenění díky své vyjmečnosti. Ovšem nikdy se jim plně nevěřilo. Jelikož jejich prameny pramenili v obouch zkupinách mohl se procházet na území obou, jak samuraiů tak ninjů ale nikdy se jim plně nevěřilo. Aby se tomu předešlo musel klan zvolit cestu. Co zavrhnout? Učení Samuraiů nebo tak oblíbené Suika no Jutsu. No... jak už je vidět tak Hoozukiové v dnešní době moc jako Samuraiové nevypadjí. Takže je téměř jasné co si vybrali. Nejlpěli na tradicích tak jako dříve ovšem nikdo nikdy neřekl že stále nevlastní prostředky jak se naučit používat katanu. Přeci jenom spálit a jen tak zahodit staré manuáli by bylo bláznovství.

Sedm legendárních šermířů

22. ledna 2015 v 15:38 | admin
Nová generace legendárních šermířů se opět dostává do podvědomí všech shinobi.Tato generace je však jiná než kterákoliv před ní. Každý její člen má jednu ze zbraní od svých předchůdců, ale k tomu má navíc i svoji zbraň. Tuto zbraň umí používat více než ostatní uživatelé stejné zbraně. A aby toho nebylo málo každý má katanu na jejíž čepeli je napsáno legendární šermíř. Tuto katanu dostanou vždy společně se zbraní od svého učitele (minulého legendárního šermíře). Pokud se potkají členové šermířů neřeší kdo odkud je. Je jim jedno pokud je to člen Akatsuki nebo shinobi vysoce postavený ve vesnici. Jde jim jen o to, že jsou šermíři a prakticky v zato jsou to i členové stejné skupiny. Svoje členství dokazují katanami.

zbraně

Kubikiri >-->--> Kazuki Kiruku

Samehada - Zabraný >-->--> Mitsu Kiruku

Nuibari - Zabraný >-->--> Tsassuba Takahashi

Kabutowari-Zabraný >-->--> Layla Namikaze

Shibuki - Zabraný >-->--> volný

Ikazuchi no Kiba >-->--> volný

Hiramekarei >-->--> Zabraný >-->--> Kenji SaitoKlan Shi

21. ledna 2015 v 18:33 | Machiko(adminka)
Klan Shi má své kořeny jinde, než v zemi Ohně. Pochází z původní země Ledu, dále za mořem. Klan díky své chakře a jejímu využití dlouho odolával krutým podmínkám země pokryté sněhem a ledem, nicméně podmínky se zhoršovaly a klan se musel vydat více na jih. V tu dobu měla být také volba vůdce. Nominovali se tři kandidáti, každý chtěl být vůdcem za každou cenu. Také získal na svou stranu část lidu. Nemohli se dohodnout, a tak to nakonec dopadlo tak, že každý si šel vlastním směrem. Do Listové, Písečné a Mlžné. V Písečné byli všem trnem v oku, navíc si uškodili sami sobě - měli těla částečně z ledu, takže věčně museli být ve stínu, aby se neroztekli. Klesala porodnost, až posledních pár potomků bylo zavražděno nebo vyhnáno, když v Písečné probíhaly nepokoje a vina padla samozřejmě na přistěhovalce.
Druhá skupina se vydala do Mlžné. Tam bohužel se ani nepodařilo klanu Shi usadit, Mlžná byla silně zkorumpované místo, a jakmile se něco stalo, hned se to hodilo na krk klanu Shi. Nakonec se Mlžný klan Shi začal topit v dluzích a poslední 'splátka' byla zaplacena životem.
Třetí skupina se dostala do Listové, jak chtěli. Vůdce klanu si tehdy celkem padl do oka jak s Hashiramou, tak Madarou, proto je přijali a nechali si vybudovat čtvrť. Vždy si však s klanem Uchiha poměrně rozuměli a jeden z plánů byl zúčastnit se převratu. Nicméně Uchihové byli povražděni a vůdce ze strachu, že bude krveprolití i jejich klanu vše zapřel. Poštval si proti sobě tak zbytek Uchihů a veškeré klany, které jim byly oddány.
O pár desítek let později, když se situace opět nachylovala k válce, tak Akatsuki byli najmuti, aby vyhladili Listový klan Shi. Provedli brutální krveprolití, ze kterého přežilo pár dětí, dalo by se napočítat na prstech jedné ruky. Avšak kvůli vážnému zdravotnímu stavu byli převezeni do speciálních center po celé Ohnivé zemi, takže v nyní tichém sídle klanu Shi prochází jedna jediná osoba, která vyšla čirou náhodou nezraněná - Mei.

Saito klan

20. ledna 2015 v 16:17 | Machiko(adminka)
Kedysi dávno existoval mocný klan v skrytej daždovej vesnici. Tento klan bol pravou rukou veliteľa akatsuki, až kým nebol Obitom Uchihom a Madarom vyhladený. Tento klan však bojoval až dokonca. Klan padol keď Uchiha Obito zabil vodkyňu klanu a to Konan Saito. Zabil ju hlavne pre odstúpenie z Akatsuki. Klan začal po jej smrti slabnúť až sa posledne zbytky klanu nezobrali preč do skrytej hviezdnej. Tak ich hoshikage uvítal a nechal ich tam vybudovať si vlastnú štvrť. Teraz z klanu skoro nikto nežije až teda na niekoho, kto je priamy potomok legendárnej Konan a je čas aby ten potomok získal späť silu klanu.

P/Kazuki Kiruku

15. ledna 2015 v 17:09 | Machiko(adminka) |  Profily

Kazuki Kiruku(17 870 Yenů)

21let
Živel:-
Hodnost:Genin--->5D a 4C mise a můžeš se stát chuuninem
+Jeden ze sedmi legendárních šermířů
Sensei Ryuu Sabaku (dohodnuto s adminkou)
+plat přebírá od Mii

POVAHA

Na první pohled nevypadá Kazuki moc přátelsky. Drží se raději dál od cizích lidí a je spíše ve společnosti přátel. Díky svému kekkei genkai dokáže vycítit kdo je zlý a kdo ne a podle toho si většinou hledá společnost ve které se bude nacházet. Nedá se však říct, že je tichý ve společnosti svých přátel se velmi rád baví a obvykle hlasitěji než je slušné. Jeho chování je tak trochu nepředvídatelné... Někdy se chová mile, ale někdy zase se chová tak, že by jste mu hned dali ránu. Moc často se neusmívá a když už se směje je to jen takový neodolatelný polo úsměv. Pro své přátele a vesnici by udělal všechno na světe. Nerad bojuje pomocí svého kekkei genkai a dává jasně najevo to, že nechce aby lidé říkali, že je z klanu Kiruku. Kvůli jeho vlasům to však každý pozná což mu vadí.

VZHLED

Na první pohled nevypadá Kazuki moc přátelsky. Drží se raději dál od cizích lidí a je spíše ve společnosti přátel. Díky svému kekkei genkai dokáže vycítit kdo je zlý a kdo ne a podle toho si většinou hledá společnost ve které se bude nacházet. Nedá se však říct, že je tichý ve společnosti svých přátel se velmi rád baví a obvykle hlasitěji než je slušné. Jeho chování je tak trochu nepředvídatelné... Někdy se chová mile, ale někdy zase se chová tak, že by jste mu hned dali ránu. Moc často se neusmívá a když už se směje je to jen takový neodolatelný polo úsměv. Pro své přátele a vesnici by udělal všechno na světe. Nerad bojuje pomocí svého kekkei genkai a dává jasně najevo to, že nechce aby lidé říkali, že je z klanu Kiruku. Kvůli jeho vlasům to však každý pozná což mu vadí.Kazuki je 190 cm vysoký. Postavu má vypracovanou díky těžkému tréninku, který má už od dětství. Znamení klanu Kiruku bílé vlasy má po ramena dlouhé a nejčastěji zčesané dozadu. Úzkému obličeji dominují červené oči, které nejsou pro klan Kiruku vůbec typické. Vlastně v žádné z předešlých generací nebyl nikdo kdo by měl červené oči. Občas si nandavá na obličej i masku, ale to není tak obvyklé. Okolo krku nosí červený šál s květy, který je dlouhý až po kotníky, ale Kazuki si ho omotává více tak aby byl pouze po pás. Přes šátek mu dolů visí prstýnek, který dostal od člena hlavní pokrevní linie. Poté na sobě nosí tradiční černé ninja oblečení, které je uprostřed obvázané a nohy jsou též zavázané. Okolo pasu má také velký opasek za kterým má na levé straně připevnění svůj černý meč, který je ze speciálního kovu a dokonale se spojí s chakrou což je ve spojení s jeho kekkei genkai velmi dobré. Na pravé straně má přidělané kunaie. Na zádech má připevněný Kubikiru (Zabuzův meč). Ve svitku, který nosí stále sebou má uschovanou katanu, která dokazuje, že je opravdu legendární šermíř.

HISTORIE

Na první pohled nevypadá Kazuki moc přátelsky. Drží se raději dál od cizích lidí a je spíše ve společnosti přátel. Díky svému kekkei genkai dokáže vycítit kdo je zlý a kdo ne a podle toho si většinou hledá společnost ve které se bude nacházet. Nedá se však říct, že je tichý ve společnosti svých přátel se velmi rád baví a obvykle hlasitěji než je slušné. Jeho chování je tak trochu nepředvídatelné... Někdy se chová mile, ale někdy zase se chová tak, že by jste mu hned dali ránu. Moc často se neusmívá a když už se směje je to jen takový neodolatelný polo úsměv. Pro své přátele a vesnici by udělal všechno na světe. Nerad bojuje pomocí svého kekkei genkai a dává jasně najevo to, že nechce aby lidé říkali, že je z klanu Kiruku. Kvůli jeho vlasům to však každý pozná což mu vadí.Kazuki je 190 cm vysoký. Postavu má vypracovanou díky těžkému tréninku, který má už od dětství. Znamení klanu Kiruku bílé vlasy má po ramena dlouhé a nejčastěji zčesané dozadu. Úzkému obličeji dominují červené oči, které nejsou pro klan Kiruku vůbec typické. Vlastně v žádné z předešlých generací nebyl nikdo kdo by měl červené oči. Občas si nandavá na obličej i masku, ale to není tak obvyklé. Okolo krku nosí červený šál s květy, který je dlouhý až po kotníky, ale Kazuki si ho omotává více tak aby byl pouze po pás. Přes šátek mu dolů visí prstýnek, který dostal od člena hlavní pokrevní linie. Poté na sobě nosí tradiční černé ninja oblečení, které je uprostřed obvázané a nohy jsou též zavázané. Okolo pasu má také velký opasek za kterým má na levé straně připevnění svůj černý meč, který je ze speciálního kovu a dokonale se spojí s chakrou což je ve spojení s jeho kekkei genkai velmi dobré. Na pravé straně má přidělané kunaie. Na zádech má připevněný Kubikiru (Zabuzův meč). Ve svitku, který nosí stále sebou má uschovanou katanu, která dokazuje, že je opravdu legendární šermíř.Kazuki se narodil ve vesnici klanu Kiruku. Zde žil do svých devíti let. Jeho otec ho poté odvedl. No spíš s ním utekl. V klanu byl jeho otec považován za černou ovci. S otcem odešli do Mlžné vesnice. Tam se dozvěděli o zničení klanu Kiruku. Kazuki to nesl špatně, ale jeho otci to bylo jedno. On měl však svého otce rád. Naučil ho používat kekkei genkai a choval se k němu mile, přesněji do jeho 13 let se k němu choval mile. V den jeho 13 narozenin na něm otec začal zkoušel různé pokusy. Jeho cílem bylo vložit do svého syna Ducha klanu Kiruku. Svitek, díky kterému to je možné ukradl z vesnice aniž by o tom někdo věděl. Z těchto pokusů si Kazuki odnesl spoustu jizev na jeho těle. Po dvou letech se mu to konečně povedlo. Vložil do těla svého syna ducha klanu Kiruku. Na zádech se mu objevilo tetování, které znázorňuje spojení. Ninjové z Mlžné zjistili o pokusech jeho otce a tak ho v zájmu bezpečnosti zavřeli do vězení. Kazukimu to bylo líto, ale nedalo se nic dělat. Odešel z vesnice a chodil tam kam ho nohy nesly. Díky svitku, který mu zbil se naučil ovládat první stupeň. Věděl, že v Mlžné vesnici je ještě jeden člen klanu Kiruku a díky informacím z Anbu se dozvěděl, že je to člen hlavní pokrevní linie. Chtěl od něj získat nějaké svitky, ale věděl, že i kdyby uměl ovládat druhý stupeň nikdy by se mu to nepovedlo. Hlavní pokrevní linie dokázala totiž zapečeťovat démony a tak by mu byla jeho síla k ničemu. V 17 letech potkal muže který se mu představil jako Ren Hozuki. Společně s ním tam byla i růžovlasá dívka. Kazuki se k nim po přemlouvání přidal a cestovali společně. Ren byl členem legendárních šermířů a vlastnil meč Kubikiru. Dívka byla jeho studentka. Hozuki oba učil boj s mečem a Kazuki si na něj zvykl lépe než na boj se svým kekkei genkai. Jednoho dne Ren velmi onemocněl a řekl svým učňům, že jeho následovníkem a novým členem legendárních šermířů bude ten kdo zvítězí v souboji. Boj začal... Od začátku byli vyrovnaní, ale vyhrát mohl jen jeden a tím byl Kazuki. Vzal si od Rena meč a opět odešel. Dívku už nikdy neviděl. Po dvou letech se usadil v Písečné vesnici. S moc lidmi se nebaví stále si tam příde jako na dovolené.

SCHOPNOSTI

Mise:
D->0
C-> 0
B-> 0
A-> 0
S-> 0

Ninjutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Genjutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Taijutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Spojení s duchem klanu Kiruku
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Obratnost
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ovládání legendárního meče
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kvůli spojení s duchem klanu Kiruku nedokáže ovládat techniky Atarashi.

TECHNIKY

Spojení s duchem klanu Kiruku
První Stupeň
Průběh- Pomocí pečetí uvolní sílu a spojí se s duchem klanu Kiruku. Síla uživatele se zvětší o polovinu jeho síly.
Výhody- Silnější ovládání Kekkei genkai.
Nevýhody- Po dokončení techniky velká únava.
Třída- Chunnin
Druhý stupeň
Průběh- Pomocí pečetí uvolní sílu a spojí se s duchem klanu Kiruku. Síla uživatele se mnohonásobně zvětší.
Výhody- Silnější kekkei genkai. Při průběhu techniky necítí bolest. Síla na úrovni ocasého démona.
Nevýhody- Po ukončení techniky cítí všechnu bolest, kterou utržil v boji, ale mnohem intenzivnější.

Třída- Třída S

VYBAVENÍ

Zbraně
Meč se kterým spojuje své kekkei genkai(natrénovaná)
Meč Kibikiri(natrénovaný)
katana legendárního šermíře(natrénovaný)

KONTAKT

Remy-D-ANN@seznam.cz

Galerie:
souboj o mečNamiya klan

15. ledna 2015 v 16:45 | Machiko(adminka)
Klan Namiya je plný prohnaných manipulátorů a chytrých stratégů většinou specializovaných na Doton (zemi). Dokáží se zemí pracovat mnohem lépe než jakýkoliv jiný klan. Uživatele jiného živlu v něm naleznete jen zřídka. Založila jej May Naya. (Výborná uživetelka dotonu a mistrná manipulátorka.) Manipulativní chování a logické myšlení se v klanu Namiya dědí už od nepaměti stejně jako talent na Doton. Většina členů také ovládá Kekkei genkai Namiya klanu - Terekineshisu. Úplní začátečníci dokáží pohnout s lehčími věcmi nebo třeba zabránit rozbití sklenice. Musí se soustředit a pohyb dané věci si dokonale představit aby se skutečně pohnula. Při prvních pokusech je může bolet hlava ale postupem času se zlepší natolik že se bolest hlavy dostaví jen při nadměrném používání. Pokročilí už zvládnou hýbat s těžšími předměty i lidmy. Mohou také způsobit lehčí či vážnější zranění. (zlomení končetiny, dočasná ztráta zraku, pád atd.) nebo je léčit. Tato schopnost je velice užitečná ale vedlejší účinky při nadměrném používání mohou být fatální. Její uživatelé se jí neustále snaží zdokonalovat a některých vedlejších účinků se zbavit. Znakem Namiya klanu je zelená šipka směřující směrem dolů

P/Hirato Sayo

14. ledna 2015 v 20:39 | Machiko(adminka) |  Profily

Hirato Sayo(9 540 Yenů)

16let
Živel:Raiton(Blesk)
Hodnost:Chuunin---->4C a 3B mise a můžeš se stát Jouninem
Tým 1

POVAHA

Je milá, hodná a je ráda ve společnosti lidí. Ovšem je i tvrdohlavá, vůdčí a nerada přiznává svou chybu, jestli vůbec. Nesnnáší když je něčí nápad, nebo myšlenka lepší než její a i když ví, že ano, tak je schopná se hádat a přesvědčovat, že to tak není. Je dobrý herec a ráda mívá věci pod kontrolou. Také je líná a smysl pro povinnost má takřka nuloví. Miluje květiny, které v písečné moc nejsou a zimu. Oblíbila si loutky a ráda je zdobí, jako umění.

SCHOPNOSTI

Mise:
D->6
C-> 6
B-> 2
A-> 0
S-> 0

Ninjutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Genjutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Taijutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Živel:Raiton
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kuchiyose no jutsu (páv)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kekkei genkai (Loutkařství)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Obratnost
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kekkei genkai-Loukařství
Kuchiyose no jutsu- Niji

Techniky

Raiton Bunshin no Jutsu (bleskový klon)
Průběh:Složí pečetě tygr, had, tygr, nahromadí podstatu raitonu a vysloví název techniky. Vedle ni to zajiskří a vytvoří se klon.
Výhody:Nežere to příliš chakry a může vytvořit 1-4 klony. Jakmile je klon zrušen tak v oblasti jednoho metru od sebe vytvoří výboj a zasáhne nepřítele.

Nevýhody:Technika se nedá použít ve větším měřítku a pokud je příliš blízko uživatel, tak ho to může taky zasáhnout.
Třída:Ninjutsu,třída C

Kugutsu no jutsu (ovládání loutky)
Proces: Pomocí napojení chakry na chakrová vlákna přidělaná k loutce ovládá danou loutku.
Výhody: Loutka je zcela v jeho moci a boje se nemusí vůbec účastnit.
Nevýhody: Perfektní ovládání vyžaduje vysoké soustředění a v případě nové loutky je ovládání těžší.
Třída:Ninjtsu,třída C

Kugutsu no jutsu: Raiton: Sutoraiki ( blesk: úder)
Průběh:Aktivuje chakrová vlákna a začne ovládat Yuki. Ta vytasí chakrové čepele a zvedne se do vzduchu, zhruba 2 metry nad nepřítele. Čepele zkříží a Hirato do vláken dá kus své podstaty. Ta projede celou Yuki a vytvoří tak elektrický výboj a zasáhne nepřítele.
Výhody:Je to rychlá technika a dosti účinná v případě přítomnosti vody.
Nevýhody:Rána není příliš silná a nepřítele jen rozhodí.
Třída:Ninjutsu,třída C/B

Kugutsu no jutsu:raiton: fan raito (vějíř světla)
Průběh:aktivuje vlákna a dostane Yuki kousek do vzduchu. Ta vystřelí nože z úst do všech směrů a následně je navije zpět. Nechá je jen metr od Yuki a roztočí ji. Roztočí se jak Yuki tak i nože okolo ní. Nakonec do toho dá trochu podstaty a Yuki extrémně zrychlí.
Výhody:zastavit tuto techniku již rozjetou je dosti obtížné. Pokud nepřítele zasáhne, tak ho nejen poškrábe nebo pořeže ale rány má i lehce popálené od raitonu.
Nevýhody:celý proces chvíli trvá a loutkař si musí držet bezpečnou vzdálenost
Třída:Ninjutsu,třída B

Kugutsu no Jutsu: Raiton: Kami Hari ( boží jehla)
Postup:Aktivuje vlákna a oddělí hlavu loutky od těla. Levou rukou ovládá hlavu s vytaseným velkým ostnem a pravou rukou ovládá tělo. Do levé ruky dá podstatu raitonu a hlava s čepelí se hodně rychle zabodne do nepřítele, nebo kousek od něj a ostřím projde chakra. Ta vytvoří proud a zasáhne nepřítelem. Mezitím pravou rukou ovládá dotyčný tělo, které vytasí dvě čepele, nebo jinou zbraně a rozjede se na nepřítele. Jakmile se k němu přiblíží hlava s ostnem se stáhnou k majiteli a místo nich začne útočit tělo. Nakonec se obě části loutky vrátí k loutkaři, ten složí pečeŤ hada a loutka se složí dohromady.
Výhody:Samotný útok techniky je rychlý, skoro vždy ho poškodí i kdyby jen málo a není soustředěné na konkrétní loutku.
Nevýhody:tato technika vyžaduje velké soustředění a po ukončení je loutkař unavený po duševní a mentální stránce.

Kuchiyose no jutsu(Technika přivolání)
Průběh:Řízne se a potře si pravou dlaň krví. Složí pečetě prase, pes, pták, opice, ovce a přuloží ruku k zemi, nahromadí chakru a zvolá název techniky.
Výhody:v případě že je s daným zvířetem sladěna, tak je to velká výhoda v boji.
Nevýhody:pokud je nedostatek chakry technika nemusí vyjít a zvíře ji také může zradit.

VYBAVENÍ

-žádné není

KONTAKT

criss.dinasmy@seznam.cz
Galerie:
Loutka jménem Yuki
Zbraně:
Dvě vysouvací chakrové čepele,
5 vrhacích nožů s chakrovými vlákny
osten v krku a otevírací mechanizmus
svitek na přivolání předmětu
Loutka jménem Hayime
Zbraně:vysouvací chakrové čepele v prstech, chakrový osten v krku, zvenku je potažená a chráněná ocelovými pláty.
Bonusy: odolná proti většině fyzickým útokům, celá může být pod vlivem chakry loutkaře
Mínusy: kvůli plátům je těžká a její ovládání je náročnější. Oprava případných závad je složitější a tak trvá delší dobu.
Aktivace: loutka je buď loutkařem donesena, nebo přivolána přes svitek.


Nový nábor do Akatsuki

14. ledna 2015 v 19:36 | Toshi Kurai |  Akce
Zdravím tu Toshi,
keďže sme kvôli neaktivite a iným okolnostiam vylúčili viacerých z našich radov ..
Vyhlasujeme ĎALŠÍ NÁBOR do Akatsuki. Viac o nás sa dozviete po kliknutí na tieto odkazy: TU a TU

... Hľadáme CHLAPOV keďže žien je už v Aka až až :D (Nič v zlom dámy ;) :D ) ...
záujemcovia - pošlite e-mail sem: viola118@gmail.com


Aktuálne aktívny členovia:


Násilnícka šéfka - Kitsune Yuki Pakura

Na misii stratený zástupca - Tomoe Monster Kurama

Magorka s kosou - Mia Kiruku

Premúdrelý démon - Toshi Kurai

Flegmatická emáčka - Reina Yoru

Nováčik (Zatiaľ tichá voda) - Mayra Asami

Schizofrenická psychopatka - Ayumi Shi

líný pitomec - Hideki Fujita
MÁME 1 VOĽNÉ MIESTO!!


Nepremeškajte príležitosť...

Toshi Kurai

Vyhodnocení kvízu

8. ledna 2015 v 19:06 | Machiko(adminka) |  Akce
Tak jo končí kvíz protože už napsalo dost lidí.Tím jsou:
GredoX Namikaze-správné odpovědi
Mia Kiruku-správné odpovědi
Pakura Ryuuka-správné odpovědi
Ringo Uzumaki-správné odovědi
Shin Yunta-bohužel špatná odpověď u 10.otázky
Kenji Saito-správné odpovědi
Tak si prosím všichni napište kam co chcete a jaké mise snad ste pochopili jak to s těmi misemi myslím Smějící se.A Shin bohužel třeba příště se ti to povedeMrkající.

Kvíz

8. ledna 2015 v 15:25 | GredoX (dešif.tým) |  Akce


1. Kdo jde za pomstou Uchihů?
2. Kdo učil Orochimara, Tsunade a Jirayu?
3. Jak se jmenoval čtvrtý Hokage?
4. Co se stalo s rodiči Naruta?
5. Kdo vše tvoří tým 7?
6. Kolik je bijuu? (démonů)
7. Kdo velí v Akatsuki?
8. Kolik členů je v Akatsuki?
9. Kdo bojoval proti Peinovi?
10. Velitel týmu 10?