Platy, které mimo jiné získáte
Student Akademie - 150 Yenů-měsíčně
Genin - 250 Yenů-měsíčně
Chunnin - 580 Yenů-měsíčně
Jounnin - 900 Yenů-měsíčně
ANBU - 1200 Yenů-měsíčně
Medic ninja - 1300 Yenů-měsíčně
Třída S - 1300 Yenů-měsíčně
Nukeninové(ztracený ninja) - 1200 Yenů-měsíčně
Dešifrovací tým - 1300 Yenů-měsíčně

Nezapomeňte, že je tu ta temná strana, a to Akatsuki.
Můžete si napsat o doplnění schopností u jedné dovednosti
(které budete plně ovládat třeba Kekkei Genkai)

Plat za zapomenuté měsíce všem rozdán :)

Jinchurriki:
Shukaku - jednoocasý - Ryuu Sabaku
Nibi - dvouocasý - Judai Tsukura
Sanbi - tříocasý - Kenji Saito
Yonbi - čtyřocasý - GredoX Namikaze
Gobi - pětiocasý - Kaito Takahashi
Rokubi - šestiocasý - Keiko Yamanaka
Schichibi - sedmiocasý - Shin Yunta
Hachibi - osmiocasý - Kaneki Uchiha
Kyuubi - devítiocasý - Machiko Pakura Wagaki


ZKOUŠKY | MISE | ÚROVNĚ | PSANÍ C A D MISÍ

| HISTORIE KLANŮ |Sedm legendárních šermířů|EVENT

Klan Hoozuki

27. ledna 2015 v 14:15 | Machiko(adminka)
Hoozuki (鬼灯一族, Hōzuki Ichizoku) Je skupina ninjů která se usadila na území Kiri dlouho předtím než Kirigakure vůbec existovala. Je to jedna z nejstarších rodin a zároveň jeden z nejznámějších klanů vůbec. Členové tohoto klanu mají schopnots proměnit svá těla do kapalné formy a zase zpět.
Jak už bylo zmíněno klan Hoozuki dokázal přežít a zajistit si pro sebe jméno už po několik stovek let. Vzešli z něj jména obávaná i vážená, známá i tajná. V klanu se také objevují lidé s nadáním pro Kenjutsu díky jejich historii, však z klanu také vzešel nejeden legendární šermíř. Také se v klanu můžeme setkat s unikátními technikami a pokud by jste chtěli najít klan který je "světovou třídou" v Suitonu, jste na správném místě.
Vše začalo v době kdy lidé objevili jak se vlastně vyrábí ocel, po tomto "velkém třesku" v této oblasti se začali vyrábět meče užší, pevnější, lehčí. Tak vznikla Katana. Meč lehčí a pevnější než cokoliv předním nebo po něm. S takovouto inovací se stalo umění zabíjet mnohem sofistikovanější, v rámci mezí. Tak vznikli Samuraiové. Velcí rivalové ninjů ,kteří se zaměřovali na tiché způsoby zabíjení, byli Samuraiové precižnější a s pravým srdcem bojovníka. Ale co že to má společného s klanem Hoozuki? V době kdy samuraiové zavrhovali ninji a ninjové pohrdali samuraii byl muž a zakladatel klanu Hoozuki, Nigini Hoozuki, který dokázal tyto věci skloubit. Samuraiové měli s válki s Ninji několik kořistí. Zapovězených technik a zapačetěných svitků. Nebyli blázni aby je spalovali ale jejich "bushido" jim nedovolovalo se je naučit. Nigini přemýšlel jinak. Věděl že povolení se mu z řad jeho druhů nedostane tak jednoho dne za temné noci se vkradl do zapovězené místnosti a ukradl nespočet svitků. Mezi nimi i Hijitsu které uživateli umožnilo proměnit své tělo ve vodu. Spolu s jeho věrnými poté utekl a ukryl se na ostrovech daleko od Samuraiů. Tak vznikl klan Hoozuki. Duše Samuraie se schopnostmi Ninji.

Po mnoho let se Hoozukiové živili jako bojovníci cenění díky své vyjmečnosti. Ovšem nikdy se jim plně nevěřilo. Jelikož jejich prameny pramenili v obouch zkupinách mohl se procházet na území obou, jak samuraiů tak ninjů ale nikdy se jim plně nevěřilo. Aby se tomu předešlo musel klan zvolit cestu. Co zavrhnout? Učení Samuraiů nebo tak oblíbené Suika no Jutsu. No... jak už je vidět tak Hoozukiové v dnešní době moc jako Samuraiové nevypadjí. Takže je téměř jasné co si vybrali. Nejlpěli na tradicích tak jako dříve ovšem nikdo nikdy neřekl že stále nevlastní prostředky jak se naučit používat katanu. Přeci jenom spálit a jen tak zahodit staré manuáli by bylo bláznovství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama