Platy, které mimo jiné získáte
Student Akademie - 150 Yenů-měsíčně
Genin - 250 Yenů-měsíčně
Chunnin - 580 Yenů-měsíčně
Jounnin - 900 Yenů-měsíčně
ANBU - 1200 Yenů-měsíčně
Medic ninja - 1300 Yenů-měsíčně
Třída S - 1300 Yenů-měsíčně
Nukeninové(ztracený ninja) - 1200 Yenů-měsíčně
Dešifrovací tým - 1300 Yenů-měsíčně

Nezapomeňte, že je tu ta temná strana, a to Akatsuki.
Můžete si napsat o doplnění schopností u jedné dovednosti
(které budete plně ovládat třeba Kekkei Genkai)

Plat za zapomenuté měsíce všem rozdán :)

Jinchurriki:
Shukaku - jednoocasý - Ryuu Sabaku
Nibi - dvouocasý - Judai Tsukura
Sanbi - tříocasý - Kenji Saito
Yonbi - čtyřocasý - GredoX Namikaze
Gobi - pětiocasý - Kaito Takahashi
Rokubi - šestiocasý - Keiko Yamanaka
Schichibi - sedmiocasý - Shin Yunta
Hachibi - osmiocasý - Kaneki Uchiha
Kyuubi - devítiocasý - Machiko Pakura Wagaki


ZKOUŠKY | MISE | ÚROVNĚ | PSANÍ C A D MISÍ

| HISTORIE KLANŮ |Sedm legendárních šermířů|EVENT

Klan Shi

21. ledna 2015 v 18:33 | Machiko(adminka)
Klan Shi má své kořeny jinde, než v zemi Ohně. Pochází z původní země Ledu, dále za mořem. Klan díky své chakře a jejímu využití dlouho odolával krutým podmínkám země pokryté sněhem a ledem, nicméně podmínky se zhoršovaly a klan se musel vydat více na jih. V tu dobu měla být také volba vůdce. Nominovali se tři kandidáti, každý chtěl být vůdcem za každou cenu. Také získal na svou stranu část lidu. Nemohli se dohodnout, a tak to nakonec dopadlo tak, že každý si šel vlastním směrem. Do Listové, Písečné a Mlžné. V Písečné byli všem trnem v oku, navíc si uškodili sami sobě - měli těla částečně z ledu, takže věčně museli být ve stínu, aby se neroztekli. Klesala porodnost, až posledních pár potomků bylo zavražděno nebo vyhnáno, když v Písečné probíhaly nepokoje a vina padla samozřejmě na přistěhovalce.
Druhá skupina se vydala do Mlžné. Tam bohužel se ani nepodařilo klanu Shi usadit, Mlžná byla silně zkorumpované místo, a jakmile se něco stalo, hned se to hodilo na krk klanu Shi. Nakonec se Mlžný klan Shi začal topit v dluzích a poslední 'splátka' byla zaplacena životem.
Třetí skupina se dostala do Listové, jak chtěli. Vůdce klanu si tehdy celkem padl do oka jak s Hashiramou, tak Madarou, proto je přijali a nechali si vybudovat čtvrť. Vždy si však s klanem Uchiha poměrně rozuměli a jeden z plánů byl zúčastnit se převratu. Nicméně Uchihové byli povražděni a vůdce ze strachu, že bude krveprolití i jejich klanu vše zapřel. Poštval si proti sobě tak zbytek Uchihů a veškeré klany, které jim byly oddány.
O pár desítek let později, když se situace opět nachylovala k válce, tak Akatsuki byli najmuti, aby vyhladili Listový klan Shi. Provedli brutální krveprolití, ze kterého přežilo pár dětí, dalo by se napočítat na prstech jedné ruky. Avšak kvůli vážnému zdravotnímu stavu byli převezeni do speciálních center po celé Ohnivé zemi, takže v nyní tichém sídle klanu Shi prochází jedna jediná osoba, která vyšla čirou náhodou nezraněná - Mei.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama