Platy, které mimo jiné získáte
Student Akademie - 150 Yenů-měsíčně
Genin - 250 Yenů-měsíčně
Chunnin - 580 Yenů-měsíčně
Jounnin - 900 Yenů-měsíčně
ANBU - 1200 Yenů-měsíčně
Medic ninja - 1300 Yenů-měsíčně
Třída S - 1300 Yenů-měsíčně
Nukeninové(ztracený ninja) - 1200 Yenů-měsíčně
Dešifrovací tým - 1300 Yenů-měsíčně

Nezapomeňte, že je tu ta temná strana, a to Akatsuki.
Můžete si napsat o doplnění schopností u jedné dovednosti
(které budete plně ovládat třeba Kekkei Genkai)

Plat za zapomenuté měsíce všem rozdán :)

Jinchurriki:
Shukaku - jednoocasý - Ryuu Sabaku
Nibi - dvouocasý - Judai Tsukura
Sanbi - tříocasý - Kenji Saito
Yonbi - čtyřocasý - GredoX Namikaze
Gobi - pětiocasý - Kaito Takahashi
Rokubi - šestiocasý - Keiko Yamanaka
Schichibi - sedmiocasý - Shin Yunta
Hachibi - osmiocasý - Kaneki Uchiha
Kyuubi - devítiocasý - Machiko Pakura Wagaki


ZKOUŠKY | MISE | ÚROVNĚ | PSANÍ C A D MISÍ

| HISTORIE KLANŮ |Sedm legendárních šermířů|EVENT

L/Yui Funaki

6. března 2015 v 16:18 | Machiko(adminka) |  Profily

Yui Funaki (4 145 Yenů)

19let
Živel:Fuuton(Vítr)
Doton(Země)
Hodnost:Genin--->1D a 1C mise a můžeš být Chuunin
Tým 3

VZHLED

Má světle blonďaté vlasy, modré oči. Ve vlasech má jehlici s pověšeným krystalem od své matky.

POVAHA

Yui je povahově dost zvláštní. DOkáže být milá hodná prostě andílek, ale také dokáže být nevlídná, drzá a zlá. Vždy záleží na tom jakou má náladu. Kvůli velkým povinostem, co si vzala na svá bedra jako pomstu za rodinu se cítí být zodpovědná. Sice sama o sobě nemá ráda zbytečné zabíjení a mučení jak lidí a zvířat, tak stále za svým cílem pomstít rodinu jde. Nerada prohrává a nerada se vzdává. Nesnáší když její slabost oslabuje ostatní, nebo jim ubližuje, přičemž tuto vlastnost si vypěstovala během té osudné noci. Tehdy ji bylo 14 a kvůli její slabosti zemřela její matka. Hodně nesnáší hloupé a slabé dívky, namyšlené lidi a nechutná ji suši. Pokud někoho nesnáší dokáže mu to dát dost dobře najevo, možná až moc. Co se týče schopností ninji tak je talentovaná na kekkei genkai a jeho ovládání.

HISTORIE

Všechno zažíná u Yuiina dědečka Shio. Ten se narodil v Hvězdné vesnici v sídle klanu Funaki. Své děctví prožíval jako normální dítě, ovšem až na jedinou věc. Na rozdíl od jeho vrstevníků se u něho neprojevoval rodinný kekkei genkai Krystal. Ostatní děti, ale i dospělí se mu začali smát, dělat si legraci na jeho účet a někteří ho dokonce šikanovali. Ani jeho vlastní otec nebyl vyjímkou. Shio brzy na to začal cítit zášť a nenávist k vlastnímu Funaki klanu. Jakmile dovršil plnoletosti v 21 letech prohlásil, že opouští vesnici a taky tak udělal. Začal cestovat a různě na cestách zdokonaloval své schopnosti shinobiho, kterého získal v děctví na akademii až kompletně ovládl živel futonu.
Po 5 letech cestování po různých zemí se dostal feudálního města země zvuku. Tam zrovna probíhali slavnosti místních tradic a Shio tam potkal mladou a krásnou dívku jménem Yato. Dalo by se to nazvat jako láska na první pohled. Shio se s Yato začali pravidelně scházet a Shio se dozvěděl, že Yato je starší dcerou zdejšího feudálního pána. Ovšem postupně se o tom Yatin otec dozvěděl a přikázal Shiovi opustit vesnici pod výhružkou smrti. Tak se tedy Shio rozhodl město den na to opustit. Zrovna když během ranní rosy procházel spící branou města, uslyšel za sebou hlas. Tam stála Yato. V oblečení od jedné ze svých služebných s pár věcmi na cestu. Shio to nechápal a přemlouval Yato, aby se vrátila, jinak také padne v nemilost u svého otce, ale odmítla a odešla s ním. Spolu tak to krátkou dobu cestovali, dokud nezjistili, že Yatin vypsal jak na Shitovu, ale i Yatinu hlavu odměnu. V tu chvíli začalo jít do tuhého a dali se na útěk. Prvních pár týdnu bylo opravdu obtížných, ale vše se zhoršilo, když Yato po 2 měsících otěhotněla. Tehdy se Shio rozhodl, že jim najde nějaké klidné místo, kde by mohli žít jako rodina. A tak ještě několik dlouhých měsíců na to procházeli zeměmi, dokud nenarazili na malou odlehlou, okolnímu světu skrytou vesnici v horách na území Vodopádové země. Místní je mile přijali a vůbec neřešili, že je někdo nahání. Zde si z posledních peněz co jim zbyli pořídili menší dům na kraji vesnice hluboko v lesích. Shio přijal u zdejších hrnčířů práci a začal pro sebe, Yato a jejich nenarozené dítě pomalu vydělávat peníze. Vše šlo hladce a krásně dokud Yato nezačala rodit. Tehdy byla deštivá a chladná noc a čerstvě narozený syn to nezvládl a den na to zemřel.
Tehdy to oba těžce nesli, hlavně Shio, neboť v něm viděl naději na znovu získání klanové cti. Ovšem štěstí jim bylo nakloněno a o další dva roky později, kdy již Shio pracoval jako hrnčíř Yato znovu otěhotněla. Tentokrát se ale Shio rozhodl nenechat nic náhodě a pokaždé kdy Yato v noci spala ovlivňoval nenarozený plod pomocí své chakry. Svým způsobem to i fungovalo. 9 měsíců na to se Yato narodil zdravý chlapec, kterého pojmenovali Kisu. Chlapec rychle rostl a Shio do něj vkládal velké naděje a sny. Trávil s ním každou chvíli a snažil se v něm probudit kekkei genkai svého klanu, který on sám nikdy neměl. Další 2 roky na to Yato znovu otěhotněla a porodila. I teď během celého těhotenství používal Shio svou chakru na ovlivnění plodu. Tentokrát se jim narodila dvojčata. Chlapec Yin a dívka Dake. O ty se převážně starala jejich matka Yato, neboť Shio všechnu svou pozornost věnoval svému prvorozenému synovi.
Když jejich první syn dosáhl 6 let projevil se u něj Shiem tak žádoucí kekkei genkai krystalu. Shio byl šťastný a syna zahrnoval svou péčí ještě více, než předtím. Vše se ale během dalšího měsíce změnilo. Yin začal také projevovat stopy klanového kekkei genkai, ale trochu jinak. Ihned dokázal základní techniky, na kterých jeho bratr pracoval týdny. Pro Yato to byl obrovský šok, neboť si to nedokázala vysvětlit a pro SHia to byl vrcholný úspěch. Všechnu svou pozornost obrátil k Yinovi a na Kiseho jako by zapomněl. Tou dobou Yato už po čtvrté otěhotněla. Ani tentokrát Shio neváhal a nenarozené dítě začal pomocí chakry ovlivňovat. Když se několik měsíců na to narodila holčička jménem Rin projevil se kekkei genkai i u druhého z dvojčat Dake. To Shia znovu nadchlo. Všechen čas, který předtím trávil s Kisem nyní trávil s Yinem a občas i s Dake, aby se ujistil, že není s tréninkem příliš pozadu. To se tehdy 7 letého Kiseho dost dotklo a poznamenalo ho to po duševní stránce. Už nikdy nebyl tak otevřený, ale spíše uzavřený a trochu odtaživý.
Následující roky se pro Shia stal Yin vším. Byl jeho pýcha, hrdost a naděje na pomstu. Jak čas plynul Kise se otci čím dál více stranil, až se s ním kromě jídla nesetkával. Místo toho pomáhal matce s prací a staráním se o 7 let mladší sestru. Na rozdíl od něj se YIn stával budoucností rodiny, ale i přes to spolu Yin a Kise dobře vycházeli a Yin Kiseho vždy před otcovými posměšnými útoky chránil.
Po 12 letech v malém domě se rozhodl Shio s Yato, že dům rozšíří a začali s představnou. Ta trvala celých dlouhých 11 měsíců, během kterých všichni bydleli ve vesnici u dobrých přátel. Zde se také začal Kise sbližovat s jejich dcerou Hayato. Když konečně dům dokončili stejně stará Hayato se do něho spolu s nimi nastěhovala. Rok na to se spolu vzali. Pro otce to nic moc neznamenalo, až na to, že by z toho měl vyjít další člen rodiny. Za to pro Dake to bylo docela důležité. S Hayato se dost sblížila až nakonec spolu vycházeli jako sestry. Postupem času Hayato otěhotněla, Rin se začala scházet s chlapcem z vedlejší vesnice, až nakonec také otěhotněla a vše šlo dalších 17 let skvěle.
PO již zmíněných 17 letech se rodina dost rozrostla a změnila. Hlavou rodiny sice stále byl Shio, ale bez Yato, neboť ta se postupem času dozvěděla o Shiovích snahách o obnovení klanového kekkei genkai, během jejích těhotenstvích. Duševně to nezvládla a jednoho dne si v jezírku u domu vzala život. To bylo tehdy pro všechny bolestné, ale nikdo kromě SHia o tom, že to byla sebevražda nevěděl, neboť to před svými dětmi ututlal.
Kise s Hayato vychovávali svého jediného syna Miyu, který se stal dědečkovým trnek v oku, neboť zdědil sice po svém otci kekkei genkai, ale v tak malém měřítku, že ho nemohl použít.
Yin se oženil s dívkou ze vzdáleného města jménem Kiku a spolu měli dcery Ai a Seki, které jak již všichni čekali Shio zbožňoval, neboť obě zdědili talent po otci. Bohužel po několika letech Kiku zemřela na zápal plic.
Dake nebyla vyjímkou a též se provdala za potulného shinobiho ze vzdálené Mlžné vesnice. Těm se dlouho nedařilo zplodit požadovaného potomka, dokud se Dake nenarodil nejdříve syn, kterého Dake pojmenovala po své oblíbené nevlastní sestře Hayto a hned 9 měsíců na to dcera Yui. Bohužel po pár letech Dakin manžel onemocněl a kvůli infekci přišel o pravou nohu. Tou samou dobou obě jejich děti projevili také projevili schopnosti.
Nakonec byla i Rin svým způsobem v otcových očích úspěšná když porodila dceru a následně s tím samým mužem, za kterého se časem provdala i syna. Bohužel rodinou schopnost zdědil jen mladší syn a to v dost slabém měřítku.
Díky tomu se z původního páru Shio a Yato stala velká rodina, které začala dominovat v místní vesnici a její pověst se rychle šířila. Sice ne tak rychle jak by člověk čekal, ale i tak dost nebezpečně rychle. Proto že se o této rodině dozvěděl Yatin starý otec a stále po své pomstě za útěk dcery toužil. A jelikož se k němu donesla i zpráva o schopnosti této rodiny schválně si najal Funaki klan z hvězdné. Zaplatil jim a nařídil, aby celou rodinu zničili. S tím samozřejmě neměli žádný problém, ba naopak s radostí to přijali, proto že vidina jejich obnoveného kekkei genkai jim přišla nebezpečná a báli se, že by je mohli postupem času vylepšit a původní klan zastínit. Proto se skupina nejlepších klanových ninjů vydala do vesnice a jednoho dne ráno, kdy ještě všichni spali a tráva byla mokrá od ranní rosy z ničeho nic zaútočili. A po pravdě vůbec je nešetřili. Byl to velký náhlý útok. Nejdříve zabili Rin a jejího muže, kteří bydleli v západní části domu na kterou zaútočili nejdřív. Hned na to byli zavražděny jejich děti, a Miya. Tehdy již byl celý dům vzhůru a na nohou. Shio byl již trochu postarší a tak spolu s Haytem a Hayato prchli do zahrad a jimi do lesů kolem domu a vesnice. Tehdy se strhla bitva mezi členy klanu Funaki a Kisem, Yinem a Dake. Ve všem tom zmatku Dakiin muž zemřel. Také se jim podařilo rychle zabít Ai a Seki. Byli již blízko k zabití Yui, ale tu stihla její matka za cenu svého života zachránit. Toho tehdy Yui využila a též utekla do lesů. Vše to trvalo skoro celý den, než se ninjové rozhodli že jsou všichni mrtví a vítězně se vrátili do Hvězdné.
A tak jediný kdo rodinný masakr přežil byl starý Shio, Bezmocná Hayato, Hayto a Yui. Bohužel Shio to příliš dobře nezvládl a zbláznil se. Prohlásil že to je vina Funaki klanu a že rodina musí být pomstěna. Zašlo to tak daleko, že začal Hayta během tréninků bít a nadávat když něco nezvládl. Proto se s ním Hayato dohodla. Odvede Hayta a Yui pryč do bezpečí pod podmínkou, že z nich budou ninjové, aby pomstili rodinou čest. Tak se také stalo. Hayato odvedla Hayta a Yui na to nejbezpečnější místo co mohla vybrat. Skrytou Listovou vesnici. Zde si koupili menší dům a děti začali chodit do akademie, mezitím co Shio zůstal ve starém zničeném domě. Všechny tyto změny nesl Hayto nejhůře. Děda mu namluvil, že jako muž musí pomstít rodinu a musí zesílit, ovšem 2 měsíce po zahájení akademie skončil. Pokaždé když došlo na trénink boje vybavilo se mu to ráno a psychycky se zhroutil. Jakmile se to Shio dozvěděl donutil Hayato vrátit se, přičemž všechny ty nucené tréninky Hayta začali znovu. Nakonec to Yui nevydržela a zašla za dědečkem. Prohlásila, že rodinu pomstí, ale chce se s bratrem a tetou vrátit do listové. Děda chvíli váhal, ale hned po té co mu YUi dokázala jaký má na kekkei genkai talent a odhodlání, tak to povolil. Znovu se vrátili do Listové, kde YUi nastoupila na akademii.

SCHOPNOSTI

Mise:
D->4
C-> 3
B-> 0
A-> 0
S-> 0

Ninjutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Genjutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Taijutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Živel:Fuuton
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Živel:Doton
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kekkei genkai (Shouton)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Obratnost
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kekkei genkai klanu Funaki-Shouton(krystal)

TECHNIKY

Shouton: Kirameku Kabe ( třpytivá zeď)
Průběh:Složí pečetě vůl, drak, kůň, tygr a vysloví název techniky. Zemi před ní zkrystalizuje a hned na to se vytvoří velká diamantová zeď.
Výhody:Tato technika je dost rychlá. Také funguje jako dokonalá obrana díky tvrdosti diamantu.
Nevýhody:Technika může být zničena pokud nepřítel použije zvuk na jedné speciální frekvenci.
Třída:Ninjutsu/Kekkei genaki,třída C

Shouton: Sakura no Kunai ( Sakurové kunaie)
Průběh:Nahromadí chakru nechá ji zkrystalizovat. Vytvoří se ji v každé ruce tři diamantové kunaie, které může hned použít.
Výhoda:Tyto kunaie mají stejnou schopnost jako ty normální, okorát jsou dost lehčí, rychlejší a dokážou přeříznout cokoli.
Nevýhody:Nedají se nijak jinak využít než li obyčejné kunaie.
Třída:Ninjutsu/Kekkei genaki,třída C

Shouton: Biyo itami ( krása bolesti)
Průběh:Nahromadí chakru a složí pečetě had, tygr, drak, kůň, vůl, pes. Následně vysloví název techniky a ze země v okruhu 10 metrů čtverečních se vynoří větší krystaly o velikosti 60 centimetrů s ostrými konci.
Výhoda:V malé oblasti se tomu nedá skoro vyhnout, navíc krystaly jsou ostré a velké.
Nevýhody:Uživatel musí mít dostatek chakry, jinak se vytvoří jen pár krystalů, nebo příliš malé.
Třída:Ninjutsu/Kekkei genkai,třída C/B

VYBAVENÍ

2x Malý vějíř-vodící chakru(natrénován)


KONTAKT

yuifunaku@seznam.cz
criss.dinasmy@seznam.cz
Galerie:
Yui během boje o sídlo
Rin-tetička Yui
Yui jako malá s bratrem
Yui v 11letech
Yui v tradičním domácím kimonu
Yuin bratr Hayto
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yui Funaki Yui Funaki | 27. března 2015 v 18:44 | Reagovat

trénink futonu

2 Yui Funaki Yui Funaki | 31. března 2015 v 19:06 | Reagovat

tr. futonu

3 Inconcabille Inconcabille | 23. června 2015 v 11:59 | Reagovat

Hello.

Please take out the pictures that 'me' belong and to my character Kuraiko.

Thanks

4 Inconcabille Inconcabille | 23. června 2015 v 12:03 | Reagovat

http://inconcabille.deviantart.com/favourites/53208014/Higashi-Kuraiko

You should have read and respect. I find this very rude when taking reflect my character images.
Especially you should be careful - you commit an infringement. :-(

5 Machiko(adminka) Machiko(adminka) | 24. června 2015 v 18:02 | Reagovat

[4]: Hi sorry as adminka, but I had no idea kdyžtak speaks with Yui at the email address yuifunaku@seznam.cz or criss.dinasmy@seznam.cz thanks you

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama