Platy, které mimo jiné získáte
Student Akademie - 150 Yenů-měsíčně
Genin - 250 Yenů-měsíčně
Chunnin - 580 Yenů-měsíčně
Jounnin - 900 Yenů-měsíčně
ANBU - 1200 Yenů-měsíčně
Medic ninja - 1300 Yenů-měsíčně
Třída S - 1300 Yenů-měsíčně
Nukeninové(ztracený ninja) - 1200 Yenů-měsíčně
Dešifrovací tým - 1300 Yenů-měsíčně

Nezapomeňte, že je tu ta temná strana, a to Akatsuki.
Můžete si napsat o doplnění schopností u jedné dovednosti
(které budete plně ovládat třeba Kekkei Genkai)

Plat za zapomenuté měsíce všem rozdán :)

Jinchurriki:
Shukaku - jednoocasý - Ryuu Sabaku
Nibi - dvouocasý - Judai Tsukura
Sanbi - tříocasý - Kenji Saito
Yonbi - čtyřocasý - GredoX Namikaze
Gobi - pětiocasý - Kaito Takahashi
Rokubi - šestiocasý - Keiko Yamanaka
Schichibi - sedmiocasý - Shin Yunta
Hachibi - osmiocasý - Kaneki Uchiha
Kyuubi - devítiocasý - Machiko Pakura Wagaki


ZKOUŠKY | MISE | ÚROVNĚ | PSANÍ C A D MISÍ

| HISTORIE KLANŮ |Sedm legendárních šermířů|EVENT

Leden 2016

Hoshi Yamanaka

31. ledna 2016 v 19:22 | GredoX

Techniky

Individuální techniky
Kanchi no Jutsu (Senzibilní technika)
Popis: Tuto vlastnost získávají všichni senzibilní ninjové a také většina klanu Yamanaka. Jedná se o vycítění a rozpoznání chakry nepřítele. Přesné určení počtu nepřátel, jejich vzdálenosti apod.
Výhody: Schopnost určit přesný počet i sílu nepřátel. Také přesné rozpoznání chakry, co se týče alespoň živelné stránky.
Nevýhody: Při senzibilní technice musí být uživatel v klidu a ničím nerušen.
Třída: Ninjutsu, třída Neznámá

Kanchi Denden (Senzibilní komunikace)
Průběh: Uživatel může na krátkou vzdálenost komunikovat s několika ninji najednou.
Výhody: Sdělení tajných informací přes mysl.
Nevýhody: Vyžaduje plné soustředění uživatele.
Třída: Kekkei genkai klanu Yamanaka, třída D

Shintenshin no Jutsu (Technika přenosu mysli)
Průběh: Za pomoci speciální ruční pečetě přenese uživatel techniky svou mysl do oběti.
Výhody: Paralyzace protivníka.
Nevýhody: Pokud je protivník zabit a nestihne uživatel svou mysl přenést zpět do svého těla, tak uživatel techniky umírá. Pokud před přenosem uhne protivník, trvá několik vteřin, než se uživatelova mysl vrátí zpět do svého těla.
Třída: Kekkei genkai klanu Yamanaka, třída C

Kuchiyose no Jutsu (Technika přivolání)
Průběh: Uživatel složí několik ručních pečetí a přivolá zvíře s nímž uzavřel smlouvu. V případě Hoshi je to albínský had Tomoki.
Výhody: Posila v boji.
Nevýhody: Náročná technika na chakru. Také zvíře nemusí být ochotno vždy pomoct.
Třída: Ninjutsu, třída C

Kazerappa (Větrná vlna)
Průběh: Uživatel složí dvě ruční pečetě a s nahromaděnou chakrou v krku ze sebe vydá mohutnou větrnou vlnu, kterou může nejen protivníka pěkně daleko odhodit, ale i pořezat ho.
Výhody: Zabavení protivníka.
Nevýhody: Technika není nijak silná a proto je pro pořádné zranění protivníka nepoužitelná.
Třída: Ninjutsu, třída C

Katon: Gōkakyū no Jutsu (Oheň: Technika velkého ohnivého míče)
Průběh: Ninja složí několik ručních pečetí a nahromadí chakru směrem do krku, kdy mu z úst vyjde ohnivá chakra v podobě obrovské ohnivé koule.
Výhody: Rozlehlá a poněkud drtivá technika.
Nevýhody: Asi jako u každé ohnivé techniky je nevýhodou Suiton.
Třída: Ninjutsu, třída C

Společné techniky

Kemono no Mai (Bestiální tanec)
Průběh: Keiko vytvoří obrovskou vodní masu v podobě žáby. Hoshi zase obrovského ohnivého hada. Obě techniky se začnou k nepříteli přibližovat velkou rychlostí, dokud se nesrazí. Až se žába s hadem srazí, tak to nepříteli nic neudělá, ale následuje další krok, kdy Hoshi srazí páru kolem uživatele a naráz ji vysoce rozehřeje. To protivníkovo srdce nevydrží a protivník se skácí k zemi. Pokud má štěstí, vyvázne jen se ztrátou vědomí.
Výhody: Nenápadná technika, která se ve výsledku může stát smrtící.
Nevýhody: Pokud se protivník dostane dostatečně daleko z oblaku páry, tak je technika celkem k ničemu.
Třída: Kekkei genkai klanu Pakura + Ninjutsu dvou živlů, třída C/B

Atsei Keimusho no Jutsu (Technika horkého vězení)
Průběh: Keiko vytvoří obrovskou vlnu Raitonu, která protivníka paralyzuje a téměř ho uškvaří. V tom obalí Hoshi nepřítele větrnou bariérou a společně s Keiko kriticky svého protivníka uškvaří technikou Katon: Gōkakyū no Jutsu. Do poslední techniky přimíchá Hoshi i Shakuton a protivníka pošlou sestry na věčný odpočinek.
Výhody: Smrtící, rychlá a poněkud vcelku jednoduchá technika.
Nevýhody: Je zapotřebí obou uživatelů pro lepší proveditelnost techniky.
Třída: Kekkei genkai klanu Pakura + Ninjutsu dvou živků, třída B

Kōri no Haka (Ledová hrobka)
Průběh: Keiko prvně nasměruje svou chakru směrem do země. Ze země začne pomalu nepřítele obalovat lepkavá tekutina, ze které se jen těžce dostane, poté Hoshi využije své větrné chakry. Technikou Kazerappa (Větrná vlna) zmrazí vodní techniku Keiko a cíl se stává nehybným. Přes ne moc tlustou vrstvu ledu Keiko ještě znehybní nepřítele za pomoci Shintenshin no Jutsu a v ledovém vězení krystalového tvaru začne proudit horký vzduch, který začne ze země stoupat, za pomoci Hoshiiné chakry, a protivník se začne dusit. Naráz vytryskne pára a rozpustí sice led, ale nepřítele zbaví okamžitě vody a tzv. ho mumifikuje a také samozřejmě ho tato technika zabije, pokud není schopen celé tělo obalit svou chakrou, či něco podobného, což je téměř nepravděpodobné.
Výhody: Bolestivá smrt nepřítele, i když je to výhoda, jak pro koho.
Nevýhody: Náročná technika dvou lidí. Nesmí u ní chybět ani jeden uživatel, což je asi největší slabina této techniky.
Třída: Kekkei genkai klanu Pakura a Yamanaka + Ninjutsu dvou živlů, třída A

L/Hoshi Yamanaka (Pakura)

31. ledna 2016 v 19:16 | GredoX |  Profily

Hoshi Yamanaka (Pakura) (1 050 Yenů)

19let
Živel:Oheň(Katon)
Vzduch(Fuuton)
Hodnost: Student akademie
+Tým 5

POPIS

Hoshi je dívka vysoké a hubené postavy. Od svého odchodu z vesnice se změnila a to nejen povahově, ale i fyzicky. Hoshi vždy mívala dlouhé černé vlasy a bledou pleť, jen její pleť zbělala do sněhově bílé barvy a její oči krvavě zrudly. I Hoshiin styl oblékání se změnil. Hoshi kdysi nosívala jen kimona s květinovým vzorem a na zádech se znakem klanu Yamanaka, ale dnes je její styl temnější. Černé oblečení, většinou kalhoty, volná trička anebo upnuté šaty. Nikdy však Hoshi nechybí obojkovité doplňky s hroty, které dotváří její vizáž.

HISTORIE

Hoshi se narodila jako starší sestra a vůdkyně klanu Yamanaka. Je o tři roky starší, než její milovaná mladší sestřička Keiko Yamanaka. Hoshi vždy Keiko chránila a snažila se o to, aby byla šťastná a v bezpečí, i když kvůli tréninkům, které musela podstupovat se svým otcem, neměla příliš času na svou sestru a zdála se Hoshi chladná a uzavřená. Sestry se na čas odloučily. Hoshi byla ta, na jejíž bedra byla nakládána tíha zodpovědnosti vůči sestře, rodině i klanu, za to Keiko byla vždy ta, která si mohla užívat bezstarostného života, pokud pomineme, že je jinchūrikim, což jen Hoshi ztěžovalo práci, ale sestru by hlídala na každém kroku a to ať už s ocasou bestií anebo bez ní. Tedy, Hoshi považovala to, co bylo vždy v ní za zrůdu, ale časem zjistila, že Rokubi no Saiken je celkem přátelská, veselá a mírumilovná bytost a tak názor na ocasé démony změnila.
Někdy nedávno před tou dobou, než Hoshi poznala Saikena, zemřeli při velmi těžké misi rodiče obou sester a jelikož byla už Hoshi dospělá, tak na ni připadla zodpovědnost za sestru. Nikdy jí to nebylo na obtíž, vlastně celý život ji bedlivě střežila, ale problém byl jinde, bez problémů by přece nebyl život, že? Hoshi se s tragickou smrtí rodičů nedokázala vyrovnat a její povaha se rozdvojila. Byla tu milující, citlivá a laskavá Hoshi a temné zvíře - temný fénix, bojující o svobodu a nadvládu nad vědomím Hoshi. Při zdravém rozumu držela Hoshi už jen její mladší sestřička. Ale i tak se Hoshi dokázala jen málokdy kontrolovat a tak pro bezpečí všech utekla z vesnice. Nikdo o ní nic nevěděl. Tedy, všichni si mysleli, že utekla, ale jen úzký okruh lidí, včetně její sestry, věděl, že je Hoshi na misi. Ale opravdu se velmi dlouho nevracela a tak ji považovali za mrtvou, ale Hoshi přežila. Byla zajata temným klanem, který měla za úkol celý zlikvidovat. Dělali na ní pokusy. Využívali ji k těm nejšpinavějším pracím - bez jejího vědomí! Absolutně její vědomí pohřbili a co se nestalo ... osvobodili tu dychtivou a dravou stvůru, která v Hoshi dřímala. Hoshi dělala ty nejkrutější úkoly pro temný klan a hlavně ty nejšpinavější - nebyla vůbec sama sebou. Dlouhé měsíce ukládala do svého podvědomí, kde byla také uvězněná pravá Hoshi, chakru, kterou po měsících vypustila. Zlomila své zlé prokletí a zničila nadobro v sobě zrůdu, která v ní dřímala. Při svém plném vědomí a uložené chakře, kterou dlouho střádala, vybila celý temný klan a celá zborcená se vrátila do své rodné vesnice. Ukryla se v domě po rodičích a dodnes se příliš neukazuje. Nikdo o ní neví, nikdo neví, že se vrátila, ale je zpět! A je tu, aby bděla nad svou rodnou vesnicí, klanem a samozřejmě i nad svou malou sestřičkou.

Povaha

Hoshi je citlivá dívka, která nedopustí na tři věci: když někdo napadne její klan, který už dnes Hoshi vede a je pod její správou, když někdo napadne její rodnou vesnici a když někdo ublíží obzvláště její sestře, ale také přátelům. Hoshi je vážná a nic nebere na lehkou váhu. Dokáže být chladná a tvrdá, jako ocel, ale lidé blízcí Hoshi vědí, že není taková drsňačka, jak na první pohled působí, ale musí se jí nechat to, že pokud potřebuje, tak umí Hoshi rázně dupnout lidem na krk a zvýšit na ně hlas, ač to dělá nerada. Nerada totiž působí nepřátelsky, ale když si to situace žádá, tak prostě musí. Za to uznává zase autority, i když jejich rozhodnutí musí občas spolknout, ale nemá moc ráda problémy, i když Hoshi ve své minulosti byla samý problém, ale znáte děti, ne? Dokud mozek lidí nedospěje, tak je to marné, ale po svých chybách v minulosti se Hoshi snaží chovat, jak nejpříkladněji umí - snaží se být dobrým příkladem ostatním ninjům, i když po stránce dodržování pravidel apod. bývá dost kritická - ano, to šéfování klanu, bezpečnost její sestry atd. jí občas leze na mozek. Ale i přes Hoshiiné chyby jí také nemůžeme upřít její neochvějnou, i když možná občas až zbytečnou odvahu. Hoshi získala ovládání Shakutonu (živlu Spalování) při pokusech, které pozměnily výrazně její chakru. Bohužel je Shakuton až její druhou, nebo také sekundární, dědičnou vlastností.

SCHOPNOSTI

Mise:
D-> 0
C-> 0
B-> 0
A-> 0
S-> 0
Ninjutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Genjutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Taijutsu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Živel:Katon
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Živel:Fuuton
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Obratnost
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kekkei Genkai: Shakuton
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kekkei Genkai: (Ovládnutie mysle)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kuchiyose no jutsu(?)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kuchiyose no jutsu-

TECHNIKY


Individuální techniky

Kanchi no Jutsu (Senzibilní technika)
Popis: Tuto vlastnost získávají všichni senzibilní ninjové a také většina klanu Yamanaka. Jedná se o vycítění a rozpoznání chakry nepřítele. Přesné určení počtu nepřátel, jejich vzdálenosti apod.
Výhody: Schopnost určit přesný počet i sílu nepřátel. Také přesné rozpoznání chakry, co se týče alespoň živelné stránky.
Nevýhody: Při senzibilní technice musí být uživatel v klidu a ničím nerušen.
Třída: Ninjutsu, třída Neznámá

VYBAVENÍ

Zbraně
5 kunaiov
5 kouřových bomb
5 jedových kouřových bomb
20 jehel s paralizujícim jedem
10 vrhací šipky
Katana(Natrénovaná)

KONTAKT


Obchod

9. ledna 2016 v 10:26 | GredoX |  Obchod
ZbožíCena
Kunai2 Yeny
Shuriken4 Yeny
Výbušný lístek6 Yenů
Vrhací šipky (10 ks)10 Yenů
Kouřová bomba (5 ks)10 Yenů
Jedová kouřová bomba(5 ks)15 Yenů
Nunchaky30 Yenů
Fuuma Shuriken30 Yenů
Katana
120 Yenů
Bojové pilulky(10ks)
10 Yenů
Jehly (10 ks)10 Yenů
Kimono200 Yenů
Bojový vějíř500 Yenů
Kuchyose no jutsu500 Yenů
Vlastní zbraň? Yenů (ocení admin)
Ninja oblečení
Vrchní díl (záleží na složitosti): 50 - 100 Y,
Kalhoty (záleží na složitosti): 40 - 90 Y,
Sukně: 50 Y,
Boty: 100 - 200 Y,
Doplňky (čepice, rukavice): 50- 150 Y
Samozřejmě příjmáme i vaše nápady. Každý ninja si může vymyslet svou zbraň a koupit si jí za určenou cenu.
Pokud by někdo neznal nějakou zbraň, můžu sem přidat jejich obrázky :3
Navýšení schopností:
Navýšení dovedností o 1 bod 40Yenů
Navýšení dovedností o 2 body 50Yenů
Navýšení dovedností o 3 body 60Yenů
Navýšení dovedností o 5 bodů 75Yenů
Navýšení dovedností o 10 bodů 200Yenů
Navýšení dovedností o 15 bodů 250Yenů
Navýšení dovedností o 20 bodů 380Yenů
Další živel (max 2 a půl třetího) 240Yenů
Zakoupení misí (doplním do profilu za udělané) -LZE ZAKOUPIT JEN 1XKRÁT ZA MĚSÍC!!!!
D - 3 mise 300 Yenů
C - 4 mise 400 Yenů
B - 3 mise 550 Yenů
A - 2 mise 650 Yenů
S - 3 mise 800 Yenů
Jak objednat?
1) Co chci (+popřípadě kam)
2) Kolik mě to bude stát
3) Můžete přidat svůj návrh či nějakou připomínku (Nepovinné)

IV. Velká čistka

3. ledna 2016 v 1:15 | GredoX
Tak aby ste sa nenudili.... :D
Bol som požiadaný o urobenie tejto čistky, tak ju teda robím :D
Pravidlá sa nemenia, a každý ich pozná :), kto sa nezapíše, bude zmazaný.. :)


Machiko Pakura Wagaki
Kaito Takahashi
Judai Tsukura
Kitsune Yuki Pakura
Tomoe Monster Kurama
Mia Kiruku
Aiko Shi Sakiru
Via Arashi
Uchiha Glady
Ryuu Sabaku
Toshi Kurai
Asuka Harano
Mayra Asami
Yuna Funaki
Shin Yunta
Keiko Yamanaka
GredoX Namikaze
Hirato Sayo
Kazuki Kiruku
Mitsu Kiruku
Dakyra Inuzuka Sakiru
Kaneki Kimisaki
Yui Funaki
Mike Sabaku
Darius Sakiru
Kenji Saito
Toruno Nomisake
Orfeus Sakiru
Katsuro Tsukura
Akina Pakura Sakiru
Yuma Ōtsutsuki
Kayla Yuki
Karasu Pakura
Amaya Inuzuka Hoozuki
Shiori Sakiru
Kuri Sabaku
Leinar/Lei Namiya
Rikka Asami
Yuli Inoka
Takeru Hyuuga
Kove Inuzuka
Ryuko Shi

MŮŽETE SE ZAPSAT DO: 20.1.2016 23:59